Zarabianie na Instagramie

:

justify;">Czy zarabianie na Instagramie jest trudne?

:

justify;">Jeśli jesteś marketerem lub osobą odpowiedzialną za social media, pewne jest to, że jesteś narażony na wyzwania, które związane są np. z połączeniem mediów społecznościowych z ROI i obronie wartości inwestycji w takich platformach społecznościowych jak Instagram. Jak wiadomo, zarabianie na Instagramie jest samo w sobie bezpośrednio utrudnione. Jednak to, co kiedyś było nieograniczonym streamem zdjęć, przekształca się w świat pełen nieograniczonych możliwości ROI dla firm.

:

justify;">Czym właściwie jest Instagram?

:

justify;">Z względu na to, że Instagram ma w tej chwili ponad 300 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie na całym świecie oraz 70 mld zdjęć i filmików zamieszczonych każdego dnia, wielu marketingowców bacznie obserwuje tę platformę social media i stara się dociec, jak ją wykorzystać w swoich przyszłych kampaniach marketingowych. Pewne jest zatem, że zarabianie na Instagramie staje się nie lada pokusą.

:

justify;">Chociaż istniało wiele możliwości zaangażowania użytkowników na Instagramie, to jednak niemożliwość umieszczenia bezpośrednich linków (oprócz tych z kont bio), utrudniała przekierowywanie użytkownika poprzez Instagram do strony z naszym produktem. Było tak do momentu powstania Curalate.

:

justify;">Like2Buy od Curalate

:

justify;">Aplikacja Like2Buy została rozwinięta i wprowadzona przez firmę Curalate w sierpniu 2014. Jej głównym celem jest przekierowanie aktywnych użytkowników Instagrama i odsyłanie ich na adres naszego sklepu. Like2Buy stał się, jak można przeczytać na ich stronie internetowej, brakującym ogniwem Instagrama, pomiędzy ruchem a przychodami. Krótko mówiąc, umożliwia łatwe i bezpośrednie zarabianie na Instagramie.

:

justify;">Jak działa Like2Buy ?

:

justify;">Like2Buy pozwala naszym „followersom” polubić zdjęcia przedstawiające nasze produkty, a następnie przejść do strony Like2Buy umożliwiając natychmiastowy zakup wybranych produktów. Istnieje również możliwość zapisania ich na później. Zarabianie na Instagramie jeszcze nigdy nie było takie łatwe.

Sprawdź również  Lojalność klientów w e-sklepie – jak ją zdobyć? Darmowe warsztaty.

:

justify;">Jak wygląda to w praktyce?

:

justify;">Kiedy ktoś przeszukuje naszego feeda np. sklepu i widzi post ze zdjęciami naszych produktów, np. okulary to jedyne, co musi zrobić, to je polubić a następnie przejść do naszej strony przez link na stronie bio.

:

justify;">Jeśli jesteś nowy w Like2Buy, zakładka „My likes” poprosi Cię o zgodę na dostęp do aplikacji Instagram. Tuż po przyznaniu jej uprawnienia dostępu, naszym oczom ukażą się produkty, które spodobały się nam na Instagramie.

:

justify;">Jeśli nie jesteś zainteresowany i chcesz powrócić do swojego kanału na Instagramie, klikasz na zdjęcie profilowe naszego przykładowego sklepu.

:

justify;">My decydujemy się na zakup. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to  kliknąć w przycisk

zakupu i zostajesz przeniesiony do przygotowanej pod telefon strony z pozycją produktu w naszym sklepie.:

//sylwesterjezierski.pl/wp-content/uploads/2015/01/zarabianie-na-instagramie.jpg" alt="zarabianie na instagramie" width="800" height="450" srcset="http://sylwesterjezierski.pl/wp-content/uploads/2015/01/zarabianie-na-instagramie.jpg 800w, http://sylwesterjezierski.pl/wp-content/uploads/2015/01/zarabianie-na-instagramie-300x169.jpg 300w, http://sylwesterjezierski.pl/wp-content/uploads/2015/01/zarabianie-na-instagramie-768x432.jpg 768w" sizes="(max-width: 800px) 100vw, 800px" />

:

justify;">Zalety?

:

justify;">-prosty RIO

:

justify;">-personalizacja

:

justify;">-wsparcie retargetingu

:

justify;">Czy istnieją inne produkty?

:

justify;">Tak. Przykładami produktów umożliwiających zarabianie na Instagramie są dwie inne aplikacje: LIKEtoKNOW.it stworzone przez rewardStyle oraz #InstaKors pana Michaela Kors.

:

justify;">Choć polecam recenzowaną aplikację, to z pewnością każda ułatwi Ci cel, jakim jest zarabianie na Instagramie.

:

justify;">Jeżeli spodobał Ci się mój artykuł subskrybuj, likuj, udostępniaj. Po więcej na temat e-biznesu  zapraszam do kategorii e-commerce.

:

//wordpress.org/plugins/dvk-social-sharing/ -->

Podziel się wpisem:

:

//twitter.com/intent/tweet/?text=Zarabianie+na+Instagramie&url=http%3A%2F%2Fsylwesterjezierski.pl%2Fzarabianie-na-instagramie%2F" target="_blank">

on Twitter

:

//www.facebook.com/sharer/sharer.php?s=100&p[url]=http%3A%2F%2Fsylwesterjezierski.pl%2Fzarabianie-na-instagramie%2F&p[title]=Zarabianie+na+Instagramie" target="_blank" >

on Facebook

:

//plus.google.com/share?url=http%3A%2F%2Fsylwesterjezierski.pl%2Fzarabianie-na-instagramie%2F" target="_blank" >

on Google+